Skip to content Skip to footer

Úspešné príbehy

Jozef

Pán Jozef je obetavý otec a partner.  Jeho prioritou je zmeniť svoj život a bývanie. Pre svoje deti chce len to najlepšie a vidíme, že naše rady ohľadom bývania a hospodárenia berie vážne. Snažíme sa byť mu nápomocní na jeho ceste k lepšiemu bývaniu. Jozef si uvedomuje, že ak niečo chce dosiahnuť, musí sa snažiť, lebo len chcieť nestačí. 

“Som mladý otec dvoch krásnych dcér, ktoré nadovšetko milujem. Spolu s partnerkou bývame v zariadení núdzového bývania Kotva. V Kotve som vyrastal a veľmi rád by som svojim deťom doprial skutočný domov a detstvo plné hier a smiechu s rovesníkmi niekde na sídlisku.  Do podniku som  prišiel hľadať prácu. Bol som  po úraze ruky, čakala ma reoperácia a následné zotavovanie sa. Keďže som otec, ktorý sa chce postarať o svoju rodinu získať prácu bolo pre mňa prvoradé.

V práci som sa rýchlo zapracoval, práca ma baví a snažím sa byť plnohodnotným členom tímu. Veľmi ma teší, že napriek tomu, že som v podniku len krátko dostal som príležitosť spraviť si kurz na obsluhu reťazovej píly a obsluhu krovinorezov.  Moje deti sú pre mňa všetkým.  Po práci im venujem všetok svoj voľný čas a snažím sa, aby sa moje deti mali lepšie ako som sa mal ja.  Raz by som chcel odísť zo zariadenia  a bývať v podnájme so svojou rodinou.”