Skip to content Skip to footer

Úspešné príbehy

Tibor

Pán Tibor si nás hneď získal svojim šarmom a dobrým srdcom. Nikoho neodmietne a každému rád pomôže a mladším kolegom odovzdáva svoje skúsenosti a do kolektívu vnáša pokoj a harmóniu. Je obľúbený a kolegovia si ho vážia aj pre jeho dobrú povahu a pracovitosť. Nikdy sa na nič nesťažuje a pracuje ako zdravý človek bez obmedzení. 

Jeho snom je odovzdať svoje skúsenosti mladšej generácii a vidieť ich úspechy v pracovnom živote.

“Bol som  aktívny človek, zamestnaný, pracoval na stavbách. Jedna autonehoda mi obrátila život naruby. Môj život visel na vlásku. Pri ťažkej autonehode som prišiel o nohu. Dlhé liečenie a vyradenie zo života mi však neubralo na chuti znovu sa postaviť na vlastné nohy a zaradiť sa do pracovného života. Do podniku som  prišiel na aktivačné práce. Dostal som šancu ukázať čo vo mne je.  Získal som tu pracovnú zmluvu a pracujem na plný úväzok.

Do práce chodím rád, je tu veľmi priateľský kolektív, pracujem tu s mladými ľuďmi, ktorým odovzdávam svoje skúsenosti a učím ich rôznym zručnostiam.  V podniku som mal možnosť absolvovať kurz zvárania.  Som rád, že som sa mohol naučiť niečo nové a zvýšiť si kvalifikáciu.”

Leave a comment